Skype: softron_ua
E-mail: support@softron.com.ua
+38 (099) 035-17-88 (viber)
+38 (097) 406-13-60
Перевірена компанія
Часті питання та відповіді
 1. Чи даєте гарантію на систему? На всі компоненти системи надається гарантія 24 місяці з подальшою підгарантійною підтримкою.
 2. Чи є у вас технічна підтримка?Так, технічна підтримка здійснюється за зручним для Вас каналом зв'язку - телефоном, Viber, Telegram, Email. Можливе віддалене налаштування та консультації через TeamViewer чи інше
 3. Чи можна одночасно підключити датчик температури та датчик температури та вологості?
  Так, на одну лінію зв'язку можна підключити до 64-х датчиків температури, температури та вологості, освітленості та будь-яких інших датчиків, які є в нашому асортименті. Датчики передають інформацію у цифровому виді і кожен датчик має унікальну адресу. За запитом можливе доопрацювання нашого програмного забезпечення для опитування будь-якого пристрою з RS485/Modbus RTU.
 4. Які сенсори використовуються для вимірювання температури та вологості? Як сенсор використовується ємнісні датчики SHT30, SHT31 швейцарської фірми Sensirion AG. Кожен сенсор індивідуально калібрується виробником в прецизійної камери вологості і видає цифровий сигнал вологості. Якість виготовлення та метрологічні характеристики сенсора SHTxx підтверджуються сертифікатом NIST и NPL.
 5. Чи можна експлуатувати датчики за вологості 100%?
  Усі модулі вимірювання змонтовані в корпусі з рівнем вологозахисту IP67, плати модуля та сенсора захищені двома шарами лаку URETHAN. Для монтажу модулів можна використовувати герметичні розпредкоробки та вологозахищені роз'єми (IP67) з нашого асортименту.
  Це дозволяє експлуатувати модулі в холодильних камерах, на вулиці, в жорстких умовах зі 100% вологістю.
  Усі модулі вимірювання змонтовані в корпусі з рівнем вологозахисту IP67, плати сенсора захищені лаком URETHAN. Для монтажу модулів можна використовувати герметичні скочлоки.Це дозволяє експлуатувати модулі в холодильних камерах, на вулиці, в жорстких умовах зі 100% вологістю.
 6. Чим психрометр ВІТ гірший, ніж ємнісні датчики вологості, що використовуються в системі? Якщо вас хвилюють умови проведення повірки (випробувань, вимірювань), то зверніть увагу на похибку ВІТ (5-7% при швидкості аспірації!! 0,5-1 м/с, тобто потрібен ще анемометр для контролю швидкості повітря). Читати далі >>
 7. У чому програма зберігає дані?Для зберігання даних використовується embedded-версія промислового SQL-сервера Firebird ©, який не потребує окремої установки, не залежить від зовнішнього оточення операційної системи та не вимагає адміністрування.
 8. Як створити резервну копію бази даних? У програмі "Страж-сервер" у розділі "Резервне копіювання" натисніть кнопку "Виконати". Крім того, можна налаштувати автоматичне створення резервних копій за розкладом. Детальніше дивіться в документації.